Moje Kaktusy

Náhodný výber

Celkový počet foto je : 137

Webb-kronika mojej zbierky kaktusov.

Späť

Toto je tretia verzia stránky o mojej zbierke kaktusov.Predchodzie verzie sú TU http://www.jv3.szm.com/ a TU :http://www.suka.host.sk/.
Poznámka: Pri zobrazení fotografií použite na zmenu KLIK na fotografiu, resp. na ďaľšiu fotografiu, alebo KLIK na tlačítko Späť, v hlavičke .

Foto 1973-1997 1998-2009 2010-2011 2012-2013 Sukulenty Skalka Prebytky Tepl. klič.Ďaľší kaktusársky WEB !
PREČO ?

Prečo v tej spúste dobrých, ba výborných kaktusárskych stránok sa človek rozhodne vytvoriť ďaľšiu?
Ani neviem,...
hlavne ma to núti robiť aspoň aké také záznamy.

FOTO

Všetky fotografie na stránke sú moje vlastné a pochádzajú z mojej zbierky. Keďže som sa snažil dokumentovať už začiatky v sedemdesiatych rokoch sú tieto samozrejme čierno biele, na farebnú fotografiu som prešiel na škodu veci až v 96. roku...
Klasické fotografie sú zoskenované a upravené aby súbory neboli príliš veľké.Samozrejme si uvedomujem, že im to nepridáva na kvalite. Fotografie z digitálu od r. cca. 2002 sú upravované rôznymi editormi.

Technické info

Stránka je robená využitím php (skromným). Pokiaľ otvorené okno neide zavrieť kliknutím naň, tak ho zavrite kliknutím na odkaz Späť v hlavičke stránky.

Optimalizácia

Nóóó
Na jednom webe som videl nádherný ODKAZ na túto tému...

Ak chcete, tu sú všetky fotkykaktusov a sukulentov z tohto webu.

MY

Takže ak ste si kliknete sem tak sa objavím, v sklenníku s nejakou epithelantou. Ak nie o nič ste neprišli.Radšej pozrite na nehumanoidných členov našej rodiny:

Naši psi: Naše mačky Naša korytnačka

Počasie

Počasie sledujem už viac rokov. nejaký pokec nájdete TU